Team Staršieho Dorastu

Juraj Institoris
Najväčší intelektuál z dorastu. Svoj starý imidž v podobe dlhých vlasov nedávno odhodil, a zvolil letný strih v podobe veľmi krátkych vlasov. V poslednej dobe máva dorasty zamerané menej filozoficky, ako tomu bolo v časoch predošlých.

Angela Vráblová
Naša stála dorastová „mamička“, ale aj mamička malého Danka a Lenky. Lenka sa stala našou najmladšou dorastenkou, keďže chodí pravidelne aj s rodičmi. Angie stále zastáva rolu nášho dorastového anjelika s prenikavým smiechom. Je vedúca dievčenskej skupinky.

Natália a Ondrej Luptákovci
„Šedá eminencia“ dorastu. Dorastov sa pravidelne nezúčastňujú, ale pomáhajú ostatným vedúcim pri ich príprave. Sú to veľmi zdatní a výborní moderátori (čo sa ukázalo na dorastovom galavečeri).

Jana Hlatká
„Skokan roka 2009“, keď to z pomocníčky, kuchárky na Letnom pobyte behom niekoľkých mesiacov dotiahla až na plnú zodpovednosť v teame :D Vyznačuje sa profesionálnym hrabaním v knihách a záľubou v silných motoroch.

Dan Habrda
Po Josefovom odchode zástupca výboru Česko-Slovenskej vzájomnosti v teame dorastu. Zatiaľ si skôr vychutnáva pozíciu pozorovateľa a pomocníka. Tá pravá kopa zodpovednosti naňho ešte len padne, snáď sa potom neprestane usmievať;)

Jano Ban
Po odchode Bohuslavy preberá štafetu Bánovského klanu v teame dorastu. Ako najmladší teamák má najväčšiu šancu presadzovať „hlas ľudu“ medzi vedúcimi. Je zodpovedný najmä za silné zážitky, akcie a hry. Nebojí sa však ani vážnejších tém.

Michal Vrábel (externí vedúci pre akcie a pokladník)
Ako už bývalí študent, právoplatný Ing. a dvojnásobný otec teraz výpomáha v doraste síce menej videteľne ale nemenej užitočne.

Verš pre team na rok 2011:
A pobožnosť so spokojnosťou je skutočne veľkým ziskom.
1.Timoteovi 6,6


Novinky

25.1.2012  Pauza
piatkove stretnutia o 17:00 na Cukrové 4 do konca školského roka nebudú






Ak chceš dostávať pozvánky na dorastové akcie, napíš svoje:
Meno:
E-mail: